lten
„Aštrus, bet ribotas protas kas žingsnis išsiveržia į priekį, tačiau pažengti į priekį negali.“

Rabindranatas Tagorė

Asmenybės meistriškumo lavinimas 

MEISTRIŠKUMO TECHNIKOS


Tai pasaulyje plačiai naudojamos asmeninio bei komandinio meistriškumo technikos. Seminarų metu suteikiamos universalios priemonės, kurios lengvai pritaikomos kasdieninėje veikloje.


  » Tramplininės Istorijos: vaizdingos iškalbos menas 


Trukmė: 8 ak. val.

Veda: viešojo kalbėjimo srities ekspertas Chris Nichol

 

Kas tai? Tramplinės Istorijos - jaudinantys pasakojimai, meistriškai įžiebiantys klausytojų vaizduotę. Tai vienos dienos retorikos seminaras su tęstinių konsultacijų galimybe. Jo metu dalyviai įsisavina vaizdingos iškalbos praktiką, kuri skirta pagerinti bendravimą, prezentavimą, kitų motyvavimą tokiose veiklos srityse kaip derybos, pardavimai, konsultavimas ar vadovavimas. Seminaras padeda tapti charizmatiškesniais kalbėtojais, labiau įkvėpti pašnekovus ar auditoriją, sumaniau įtakoti aplinkinių pasirinkimus bei uždegti aktyviai veiklai.

Išsamiau rasite čia – Tramplininės Istorijos.


  » Mąstymo Skrybėlės: komandinio kūrybiškumo ir sprendimų priėmimo metodika


Trukmė: 8 ak. val.

Veda: sertifikuotas dirbti su deBono metodikomis Stepas Šafranauskas

 

Kas tai? Seminare nagrinėjama pasaulyje kūrybiškumo tėvu pripažįstamo Edward de Bono metodika, kuri paremta paralelinio mąstymo principais. Ši metodika skirta padėti žmonių grupei nagrinėti klausimus, situacijas ar problemas žvelgiant į jas iš skirtingų pusių – 6 prizmių, kurias ir simbolizuoja skrybėlės. Efektyvumas pasireiškia, kai skirtingi žmonės vienu metu mąsto ta pačia kryptimi. Tai leidžia geriau išnaudoti komandinį pranašumą sprendžiant įvairias problemas bei priimant bendrus sprendimus. Tai efektyvesnis mąstymo būdas, skirtas susitikimams, diskusijoms bei susirinkimams pagerinti.

Išsamiau rasite čia – Mąstymo Skrybėlės.


  » Minčių Žemėlapiai: universali kūrybiško ir veiksmingo mąstymo technika


Trukmė: 8 ak. val.

Veda: konsultantas - praktikas Stepas Šafranauskas


Kas tai? Tai visame pasaulyje pripažinta universali užrašų technika skirta geriau išnaudoti žmogaus proto teikiamas galimybes ir sustiprinti mąstymo potencialą. Seminare nagrinėjami principai leidžia padidinti mąstymo kūrybiškumą, efektyviau valdyti mintis, idėjas bei sudėtingą informaciją. Naudojant šią technika ženkliai pagerėja dėmesys, situacijos suvokimas, mokymasis, atmintis, planavimas, organizavimas, problemų sprendimas bei sprendimų priėmimas.

Išsamiau rasite čia – Minčių Žemėlapiai.


  » Emocinė Laisvė: kaip pažadinti ir suaktyvinti savo vidinius resursus


Trukmė: 8-16 ak. val.

Veda: psichologė Diana Bumblytė

 

Kas tai? Tai žemėlapis apie žmogaus emocijas, jų įtaką, valdymą bei pozityvaus elgesio išlaisvinimą. Seminare remiamasi tokiomis metodikomis kaip ELT (emocinės laisvės technika), NLP (neuro lingvistinis programavimas) ir kitomis, apjungiant jas į kompleksinę visumą bei aktyviais pratimais įsisavinant jų veiksmingumą. Seminaras skirtas atrasti savas priemones vidinei pusiausvyrai pasiekti, atstatyti proto ir kūno balansą, susidraugauti su savo jausmas bei konstruktyviai įtakoti ir valdyti savo reakcijas. Tai žingsniai skirti išlaisvinti vidines galias.


  » Silva Metodas: intuicijos, proto ir energingumo vystymas


Trukmė: 8-16 ak. val.

Veda: sertifikuotas Silva metodo konsultantas Vygandas Pikčiūnas


Kas tai? Silva metodas – unikali, naujausiais moksliniais tyrimais paremta, proto valdymo sistema, kurioje panaudojami anatomijos, biologijos, medicinos, psichologijos pasiekimai, suteikiama daug galimybių pažinti save, savo užslėptus resursus, smegenų potencialą ir plačiai panaudoti visose darbo bei gyvenimo srityse.

Išsamiau rasite čia – Silva metodas.

 

ASMENYBĖS POTENCIALO VYSTYMAS

 

Tai seminarai, kurie ugdo asmeninį pasitikėjimą, pozityvumą, kūrybiškumą bei motyvuoja siekti išskirtinių rezultatų veikloje.

 

  » Aura Soma: asmenybės atskleidimas pagal spalvų terapijos principus


Trukmė: 8 ak. val.

Veda: psichologė Dalia Braziulytė - El Amary, Aura-Somos® terapijos ekspertė

 

Kas tai? Seminaras - tai nuotaikinga spalvų terapijos apžvalga ir savęs pažinimo procesas. Jame susipažindinama su Aura-Somos® spalvų terapijos principais ir metodologija. Suteikiamos žinios apie milžinišką spalvų įtaką kiekvieno gyvenime ir darbe. Be to, pats seminaras yra unikalus potyris, sužadinantis vaizduotę, kūrybiškumą ir atveriantis asmenybės potencialą.

Išsamiau rasite čia – Aura Soma.
 

  » Charakterio Pažinimas: kaip geriau suprasti savo ir kitų elgesį

8 ak. val., Diana Bumblytė


  » Pozityvus Mąstymas: kaip teigiamai mąstyti ir elgtis įvairiose situacijose

16 ak. val., Renata Vainilaitienė


  » Stiprus Savimi: asmeninio pasitikėjimo ir užtikrintumo pilotažas

8-16 ak. val., Renata Vainilaitienė


  » Kūrybiškumo Genijus: asmenybės kūrybinių galių atskleidimas

8-16 ak. val., Renata Vainilaitienė


  » Proto Šturmas: kūrybinės minties ir veiksmo išlaisvinimas

4-8 ak. val., Stepas Šafranauskas

 

Kas tai? Seminaras – tai metas ištrūkti iš užburto stereotipų rato, emocinių bei protinių pratimų pagalba ”išlipti iš dėžutės”, išplėsti asmeninį požiūrį, o naudojant idėjų generavimo technikas - pagerinti asmenybinę įžvalgą ir atrasti... paslėptas galimybes. Patys užsiėmimai leis patirti „mąstymo džiaugsmą“ bei sustiprins motyvaciją įgyvendinti dalykus.

 

  » Atrakcijos Dėsnis: sėkmės anatomija ir gerbūvio pritraukimo menas


Trukmė: 8 ak. val.

Veda: lektorius, eruditas, poliglotas Tomas Girdzijauskas (AristeraDexia)

 

Kas tai? Atrakcija - tai lyg magnetas mūsų gyvenime. Atrakcija - tai sėkmės, teigiamų situacijų, pajamų ar žmonių pritraukimas. Tai žmogaus pozicija, požiūris į aplinkinį pasaulį, pritraukiantis viską, ko žmogus trokšta, apie ką svajoja ir ko tikisi. Tai nutinka su mumis kasdien, kiekvieną akimirką. Dažnas apie tai net nesusimąsto. Ir tai yra vienas iš 4 svarbiausių gyvenimo dėsnių, veikiančių mūsų visatoje. Visa visata aplink mus yra suorganizuota tokiu stebuklingu būdu, kad jeigu kas nors teisingai išspinduliuoja kokį nors prašymą, tai neišvengiamai įvyksta!

Išsamiau rasite čia – Atrakcijos Dėsnis.

 

Mielai aptarsime ir pasiūlysime tai kas Jums vertingiausia, tad susisiekite su mumis ;)

REGISTRUOTIS


prisijungti