lten
“Nebijok žengti didelio žingsnio kai jam atėjo metas. Tu negali įveikti griovio dviem mažais šuoliukais.“

Bukminsteris Fiuleris

naujienos ir aktualijos 

10+ metų unikalių pasiekimų keliu

2017-01-03

10+ metų unikalių pasiekimų keliu

Jau daugiau nei 10 metų kuriame pridėtinę vertę savo klientams ir visuomenei. Įgyvendiname unikalius projektus, rengiame išskirtinus mokymus ir komandinius seminarus. Su polėkiu, idėjiniu užsidegimu ir rūpesčiu kliento poreikiais.


plačiau »

2015-09-01

Nauji "STEP tobulėjimo sprendimų" rekvizitai

Naujus "STEP tobulėjimo sprendimų" rekvizitus rasite čia - http://www.step.lt/kontaktai/ arba puslapio kairėje, apatiniame kampe paspaudę "Kaip susisiekti?". Iki malonaus ;-)


plačiau »

Atverkite duris juokui veikloje

2014-06-27

Atverkite duris juokui veikloje

Nusišypsokite :)
Dabar pats geriausias metas šypsotis ir juoktis. Ypač Jūsų darbe ir net be ypatingos priežasties! ;). Tad parengėme informacijos apie JUOKĄ veikloje! Įdomiai, netradiciškai, tobulėjančiai!


plačiau »

"STEP tobulėjimo sprendimams" sukako penkeri metai!

2011-04-25

"STEP tobulėjimo sprendimams" sukako penkeri metai!

"STEP tobulėjimo sprendimai" žymi 5 metų veiklos patirtį mokymų bei renginių srityje. Simboliška, tačiau šią datą minime viename mokymų projekte vykdydami komandinių seminarų ciklą - ganėtinai panašų į tą kuriuo pradėjome savo įmonės veiklą.


plačiau »

Žingsniu priekyje. Nauja vertė klientams.

2010-02-17

Žingsniu priekyje. Nauja vertė klientams.

Atėjęs laikmetis lėmė naujas „STEP tobulėjimo sprendimų“ galimybes. Užklupę iššūkiai suteikė impulsą ne tik pasitemti, bet ir žinoma - augti, o taip pat kurti naują vertę klientams. Jau pernai išplėtę teikiamas paslaugas metinį veiklos rezultatą padidinome dvigubai. Su tokiu nusiteikimu pradėjome ir šiuos metus.


plačiau »

2009-ieji - kūrybiškumo ir naujovių metai Europoje

2009-01-26

2009-ieji - kūrybiškumo ir naujovių metai Europoje

”Kūrybiškumas yra inovacijų variklis - esminis faktorius ugdant asmenines, profesines, verslumo ir socialines kompetencijas bei užtikrinant visuomenės gerbūvį.” – tokią žinią siunčia Europoje paskelbti kūrybiškumo ir naujovių metai.


plačiau »

2008-05-12

Stepas Šafranauskas - sertifikuotas Edward deBono treneris

Stepas Šafranauskas tapo sertifikuotu Edward deBono treneriu. Sertifikacija patvirtina konsultanto profesionalumą bei suteikia teisę vesti deBono metodikomis paremtus kūrybiškumo seminarus, kurie skirti asmeniniam bei komandiniam meistriškumui lavinti.


plačiau »

2008-03-03

"Juoko Joga" įgauna pagreitį

STEP tobulėjimo sprendimų išskirtinis seminaras "Juoko Joga" neliko nepastebėtas tarpe Lietuvos įmonių. Unikalius juoko potyrius išbandė tokios kompanijos kaip:


plačiau »

2008-01-02

Įkvepiančių žinučių ciklas „kūrybiškumo keliu“

Pristatome naują įkvepiančių žinučių ciklą „KŪRYBIŠKUMO KELIU“ - įdomi informacija su kūrybiškumo ir asmeninio efektyvumo išmintimi. Ją galėsite skaityti bei komentuoti visi, kurie esate prisiregistravę mūsų internetinėje tobulėjimo erdvėje.


plačiau »

2007-11-17

Pripažintas kūrybinis polėkis

Nuo pat tinklalapio www.step.lt gyvavimo pradžios iš apsilankiusiųjų sulaukėme išties aktyvaus ir gausaus mūsų kūrybiškumo įvertinimo. Pridedame keletą atsiliepimų:


plačiau »

2007-04-17

STEP seminarai "Lietuvos draudimui"

Remiantis turimais konsultavimo srities pagrindais, AB „Lietuvos draudimas“ Mokymo tarnyba toliau nagrinės mokymų rengimo ir vedimo praktiką. Svarbiausias tarnybos siekis yra kelti darbuotojams vedamų mokymų kokybę ir stiprinti jų teikiamą naudą.


plačiau »

2007-03-01

Naujai atvertos durys - Jūsų tobulėjimo galimybėms

Džiaugiamės, kad aplankėte mūsų naują internetinę svetainę. Joje galite pakalbinti mus apie naujas tobulėjimo galimybes.


plačiau »

2006-12-28

Apdovanojimai už rengtus mokymus

Kada paskutinį kartą buvote apdovanoti už tai, kad kažką gero padarėte savo organizacijai? O galbūt visai neteko to patirti? Gal tokia tradicija jau išnykusi iš mūsų akiračio. O jei dabar galvojame apie apdovanojimą, jį suprantame kaip finansinį atlygį?


plačiau »

2006-11-14

BDC TALENTŲ AKADEMIJA pralenkė lūkesčius

2006 metų rudenį, Baltic Data Center – IT paslaugų verslui lyderė, įgyvendino unikalią tobulėjimo programą – TALENTŲ AKADEMIJA. Jos metu dalyvavo ir buvo mokomi daugiau nei 80 kompanijos darbuotojų. Tobulėjimo sprendimą sukūrė ir įgyvendino STEP AS kompanijos konsultantai. Pasak BDC generalinio direktoriaus Justo Dargužo – STEP AS buvo pasirinkta dėl to, kad pasiūlė geriausiai poreikius ir keliamus tobulėjimo tikslus atitinkančią programą.


plačiau »

2006-10-01

Nauja vertė klientui – STEP seminarai

Išmanydami tobulėjimą ir galvodami, kaip sustiprinti įprastinių mokymų teikiamą naudą, sau iškėlėme iššūkį - kaip savo paslaugomis užtikrinti realų progresą ir tuo pačiu išlaikyti mokymų dvasią bei kuriamą entuziazmą.


plačiau »

REGISTRUOTIS


prisijungti