lten
"Nė vienas protingas ar drąsus žmogus nežengia ant istorijos bėgių, kad ateities traukinys juos pervažiuotų."

Dvightas D. Eizenhaueris

naujienos ir aktualijos 

2009-ieji - kūrybiškumo ir naujovių metai Europoje

2009-ieji - kūrybiškumo ir naujovių metai Europoje

”Kūrybiškumas yra inovacijų variklis - esminis faktorius ugdant asmenines, profesines, verslumo ir socialines kompetencijas bei užtikrinant visuomenės gerbūvį.” – tokią žinią siunčia Europoje paskelbti kūrybiškumo ir naujovių metai.

Žinant šiandieninį ekonomikos kontekstą, galėtume suabejoti šios srities stiprinimo savalaikiškumu... turint uomenyje, kad kūrybiškumas versle pasireiškia papildomomis investicijomis ir didesne rizika siekiant ilgalaikių ambicingų tikslų...

Tačiau atmetus visuotinį emocinį foną įvardintą žodžiu ”Krizė” ir pasitelkę verslumo principus atrasime, kad būtent kūrybiškumas yra raktinis atsakas į šiandienos aplinkybes. Čia puikiai tinka apibūdinimas, kad kūrybiškumas yra lengvesnių ir tuo pačiu efektyvesnių būdų tikslams pasiekti radimas - kaip niekad aktualu šiandien.

Ištikimi savo vertybėms ”STEP tobulėjimo sprendimai” ir toliau stiprins paslaugas, skirtas padėti įmonėms bei organizacijoms susitelkti ties svarbiausiais dalykais ugdant darbuotojų pozityvumą, kūrybiškumą, efektyvumą ir veiklumą.

 

O įkvėpimui skaitykite žaismingą savaitinę žinutę ”Kūrybiškumo keliu”, kurią rasite puslapyje "Kas įdomaus?" arba paspaudę ties rašomąja lenta tituliniame puslapyje www.step.lt.

 

Pilną žinučių ciklą rasite užsiregistravę mūsų tinklalapyje - registruotis.

 


« KITOS NAUJIENOS
REGISTRUOTIS


prisijungti