lten
"Jei iš pradžių idėja nėra absurdiška, neverta žengti net mažo žingsnelio."

Albertas Einšteinas

naujienos ir aktualijos 

Naujai atvertos durys - Jūsų tobulėjimo galimybėms

Džiaugiamės, kad aplankėte mūsų naują internetinę svetainę. Joje galite pakalbinti mus apie naujas tobulėjimo galimybes.

Tikriausiai jau spėjote įsitikinti, kad šis tinklalapis ir jame esanti informacija yra pateikta neįprasta forma. Pagrindinė idėja buvo sukurti Jums malonią ir patrauklią erdvę, kurioje galėtumėte pasidomėti apie esamus tobulėjimo sprendimus. Mes pabandėme pakeisti tradicinę internetinę terpę ir informaciją pateikti gyvo bendravimo forma: susitikę vieni kitus, žmonės sako „labas“, teiraujasi bei užduoda klausimus, reaguoja į juos, pateikia atsakymus, juokauja. Viskas vyksta gyvai ir įdomiai, net ir verslo pasaulyje – kūrybiškiau ir ne tiek formaliai.

Be informacijos ir unikalios pateikimo formos, tinklalapyje rasite ir keletą įdomybių: aktyvių objektų tituliniame puslapyje bei asmeninę erdvę skiltyje „nustebink mane“.

Aktyvūs objektai - šiuo metu tai: „svetainė vienu žvilgsniu“ – glaustai apie mūsų veiklą skubantiems, „STEP AS veiklos idėja“ – siekiantis ir tobulėjantis žmogus bei "Tobulėjimo šalis" – įkvepiančios mintys apie tobulėjimą.

Asmeninę erdvė, tai vieta, kurioje nuolatos rasite įdomios ir naudingos informacijos savo tobulėjimui, bei kartą į ketvirtį gausite siunčiamą „skriejančią žinutę“.

Visko pateikti nespėjome. Daugelis idėjų dar laukia savo eilės. Todėl laukite papildomų naujovių jau artimiausiu metu.

Ką gi, mes leidome sau truputį paimprovizuoti. Kitaip ir negalėjome. Tikimės, kad ši erdvė Jums bus miela apsilankyti ir atrasti sau vertingų dalykų.

Mums bus be galo įdomu sužinoti Jūsų nuomonę apie šį tinklalapį. Lauksime atsiliepimų adresu info@step.lt arba kreipimosi formoje.


« KITOS NAUJIENOS
REGISTRUOTIS


prisijungti